مهندسی معکوس و طراحی

تفکر راهبردي مديران آراد همواره در جهت حضور فعال درسطح بازار هاي منطقه و بين المللي بوده است. لذا به جهت تحقق اين امر، ارائه خدمات متنوع در بالاترين سطح و همچنين همکاري نزديک با شرکت هاي همکار در خصوص ارائه راه حل‌ها و خدمات مناسب، هم راستا با سطوح بين المللي مد نظرقرار گرفته است.  در ادامه برخی از خدمات آراد معرفی می‌شوند.

خدمات شرکت مهندسی آراد

تهيه شناسنامه فنی قطعات

بررسی کشورهایی که مانند کشور ما فناوری را به مرور زمان به دست نیاورده و در مقطعی از زمان سعی دراحاطه یافتن برآن داشته اند نشان میدهد که دراولین گام اقدام به استفاده گسترده از شناسنامه فنی ساخت قطعات یدگی Spare Parts خارجی به روش مهندسی معکوس جهت درک اولیه محصولات و سپس ساخت و ارتقای آن ها نموده اند.

شناسنامه فنی قطعه، به عنوان یک مدرک مرجع برای هر قطعه ساختنی تعریف می‌گردد. این مدرک به نحوی تهیه می‌شود که برای ساخت قطعه، دیگر نیازی به خود قطعه نبوده و کلیه اطلاعات لازم برای ساخت و تحویل‌گیری قطعه در آن به نحو کامل فراهم می‌آید. شرکت فنی و مهندسی آمادگی خود برای ارائه این خدمت اعلام می‌دارد.

شناسنامه فني ارائه شده توسط شرکت آراد دارای موارد ذيل می باشد:
1- معرفي قطعه
2- شرايط كاربري قطعه
3- معرفي سيال در ارتباط با قطعه و قيد شرايط كاركرد فشار، دما و….
4- مشخصات فني كامل قطعه
5- آناليز تنش (اجزاي محدود) در صورت نياز
6- مشخصات و نحوه عمليات جوشكاری
7- مشخصات جنس آناليز شيميايي، نتايج ريزساختار ها شامل: تست هاي كوانتومتري، در صورت نياز متالوگرافي و ماكروگرافي، خواص مكانيكي، سختي سطحي و در صورت نياز عمقي، نو ع و مشخصات پوشش سطحي و …..
8- رنگ نوع و ميزان ضخامت و مشخصات آماده سازي سطح قبل از پوشش
9-  نقشه ساخت كليه نقشه هاي ساخت به همراه كليه تلرانس هاي هندسي و ابعادي، مدل سه بعدي، ابر نقاط و….
10- فرآيند ساخت و توليد شامل: كليه مراحل ساخت و موارد و مشخصات عمليات حرارتي و…
11- مشخصات كيفيت سطح صافي سطح قسمتهاي مختلف قطعه
12- بازرسي فني و اندازه گيري دقيق
13- تست هاي غير مخرب NDT
14- استاندارد بالانس قطعات تجهيزات دوار ديناميكي و استاتيكي
15- در صورت تشخيص توليد قطعه با استفاده از قالب در صورت لزوم قالب مربوطه طراحي و نقشه هاي آن تهيه می گردد.
16- نحوه بسته بندی و لیست بسته بندی قطعه به همراه متعلقات

تهیه شناسنامه فنی قطعات

تحليل و شبيه سازی‌های پيشرفته

شرکت فنی و مهندسی آراد، بر حوزه شبیه سازی، تحلیل و بهینه سازی سامانه ها و سازه های مرتبط با مهندسی مکانیک و رفع علمی نیازهای صنعتی و پژوهشی تمرکز دارد. حوزه اصلی فعالیت آراد در این حوزه، طراحی و بهینه سازی سیستم های پیشرفته مهندسی با استفاده از شبیه سازی عددی است. آراد این توانایی را دارد که در حوزه‌های مختلف مهندسی مکانیک، هوافضا، خودرو، نفت، بیومکانیک و مکاترونیک با استفاده از روش های عددی  اجزاء محدود(FEM)، حجم محدود (FVM)  و …  بروز ترین تحیلیل ها و شبیه سازی ها را انجام دهد.

مهم ترین نرم افزارهایی که در این شرکت برای تحلیل و شبیه سازی استفاده می شوند به شرح زیر می باشند:

شبیه سازی جریان سیال با مش متحرک

آباکوس (Abaqus)

نرم‌افزار Abaqus یا ABAQUS محصول شرکت فرانسوی Dassault Systèmes و تحت برند SIMULIA یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای CAE (مخفف Computer Aided Engineering و به‌معنی مهندسی به‌کمک رایانه) و به‌طور خاص تحلیل به‌کمک رایانه (Computer Aided Analysis) می‌باشد که زمینه‌ی تحلیل به‌روش اجزاء یا المان محدود (Finite Element Method و به‌اختصار FEM) را فراهم می‌کند. با استفاده از آباکوس حل انواع مسایل، از یک تحلیل خطی ساده تا پیچیده‌ترین مدل‌سازی‌های غیرخطی ممکن خواهد شد.

از آن‌جا که آباکوس یک ابزار مدل‌سازی و تحلیل عمومی و گسترده است، استفاده از آن محدود به تحلیل مسائل مکانیک جامدات (تنش-کرنش) نمی‌شود و می‌توان مسایل مختلفی نظیر انتقال حرارت، انتشار جرم، مدیریت و تحلیل حرارتی اجزای الکتریکی، مسائل مربوط به مکانیک خاک و… را نیز مورد مطالعه قرار داد.

روند کلی کار نرم‌افزار در سه بخش کلی پیش‌پردازش، پردازش و پس‌پردازش تقسیم می‌شود که مراحل اول و دوم در نرم‌افزار Abaqus CAE Standard (مخفف Complete Abaqus Environment و همچنین Computer Aided Engineering) انجام می‌شود و بخش نهایی در نرم‌افزار Abaqus Viewer صورت می‌گیرد.

نام و نشان این نرم‌افزار از لغت Abacus در زبان انگلیسی به‌معنای چرتکه، گرفته شده است.

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار Abaqus :– محیط کاربری آسان با وجود امکانات بسیار گسترده

 • تجزیه، تحلیل و حل مسائل دینامیکی و استاتیکی
 • قابلیت مدل‌سازی و شبیه‌سازی پیشرفته و دقیق
 • دارای کتابخانه‌ی بسیار کاملی از المان‌ها و مدل‌های رفتاری، جهت مدل‌سازی انواع مواد با خواص و رفتار گوناگون نظیر فلزات، لاستیک‌ها، پلیمرها، کامپوزیت‌ها، بتن مسلح، فوم‌های فنری و نیز شکننده و همچنین مصالح ژئوتکنیکی نظیر خاک و سنگ
 • برخورداری از ابزارهای کامل مدل‌سازی و ویرایش هندسی
 • و…
محیط نرم افزار آباکوس Abaqus

انسیس (Ansys)

شرکت ANSYS Inc یکی از برترین توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای CAE (مخفف Computer-Aided Engineering و به‌معنی مهندسی به‌کمک رایانه) می‌باشد. مجموعه‌ی ANSYS شامل ابزارهای مختلفی برای شبیه‌سازی و تحلیل شاخه‌های مختلف علوم مهندسی مانند الکترومغناطیس، الکترواستاتیک، الکترونیک، مکانیک جامدات و سیالات، انتقال حرارت، دینامیک و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این مجموعه به دو بخش کلی Simulation Technology که شامل ابزارهای قدرتمند شبیه‌سازی و تحلیل است و بخش Workflow Technology که جهت برقراری ارتباط بین بخش‌های مختلف و تحلیل موازی مسائل گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امکانات و ویژگی‌های مجموعه‌نرم‌افزار ANSYS :

 • تجزیه و تحلیل دقیق و مسائل مختلف مهندسی
 • استفاده از روش المان محدود (Finite Element Method یا به‌اختصار FEM)
 • انجام تحلیل خطی و غیر خطی و تحلیل استاتیکی و دینامیکی
 • قابلیت تحلیل انواغ مختلف سازه‌ها مانند پل‌ها، سدها، مخازن و نیز سازه‌های فولادی یا بتنی
 • امکان انجام تحلیل‌های هم‌زمان مانند تحلیل جامداتی و سیالاتی
 • قابلیت کدنویسی و برنامه‌نویسی با زبان موجود در نرم‌افزار
 • گزارش‌گیری از پروژه و ذخیره به‌صورت عکس و فیلم
 • هماهنگی با نرم‌افزارهای مختلف تحلیلی و طراحی مهندسی مانند CATIA ،Autodesk Inventor ،SolidWorks ،NX (Unigraphics) ،Solid Edge
 • و…
محیط نرم افزار انسیس ansys

فلوئنت (Fluent)

ANSYS Fluent یک نرم‌افزار مهندسی به کمک رایانه در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) برای مدل کردن جریان سیال و انتقال حرارت در هندسه‌های پیچیده می‌باشد. ANSYS Fluent امکان تغییر شبکه، به صورت کامل و تحلیل جریان با شبکه‌های غیرساخت‌ یافته برای هندسه‌های پیچیده را فراهم می‌سازد.

نوع مش‌های قابل تولید و دریافت توسط این گروه نرم افزاری شامل شبکه‌هایی با المان‌های مثلثی و چهارضلعی (برای هندسه‌های دوبعدی) و چهاروجهی، شش وجهی، هرمی‌یا گوه‌ای (برای هندسه‌های سه‌بعدی) می‌باشد.
همچنین ANSYS Fluent به کاربر اجازه‌ی بهبود شبکه (مثلا ریز کردن یا درشت کردن شبکه در مرزها و مکان‌های لازم در هندسه) را می‌دهد. این بهینه‌سازی برای حل و شبکه، ‌قابلیتی در اختیار کاربر قرار می‌دهد که نتایج را در ناحیه‌هایی که دارای گردابه‌های بزرگ (مانند لایه‌ی مرزی و …) باشند،‌دقیق‌تر سازد. این قابلیت‌ها مدت زمانی را که برای تولید یک شبکه‌ خوب احتیاج می‌باشد در مقایسه با حل در شبکه‌های ساخت‌یافته به صورت قابل ملاحظه‌ ای کاهش می‌دهد.

این نرم‌افزار با زبان برنامه‌نویسی C نوشته شده است و از تمامی‌توان و قابلیت انعطاف این زبان بهره می‌برد. ANSYS Fluent استفاده از حافظه‌ دینامیک، ساختار مناسب داده‌ها و اطلاعات و کنترل انعطاف‌ پذیر محاسبات را ممکن می‌سازد.

امکانات و ویژگی‌های نرم افزار ANSYS Fluent :

 • استفاده از حافظه دینامیک
 • ساختار مناسب داده ها و اطلاعات
 • کنترل انعطاف پذیر محاسبات
 • بهبود شبکه
 • مدل کردن جریان سیال و انتقال حرارت
 • دارا بودن محیط کاربری مفید و کاربردی
 • سازگاری با سیستم عامل های مایکروسافت
 • دارا بودن انواع و اقسام مش ها و المان ها از جمله چهار وجهی، چهار ضلعی، شش وجهی، هرمی یا گوه ای
محیط نرم افزار فلوئنت fluent

کامسول (Comsol)

COMSOL Multiphysics نرم‌افزاری با کاربری عمومی و با پایه‌ی الگوهای عددی پیشرفته، برای استفاده در مدل سازی و شبیه سازی مسائل مبتنی بر فیزیک می‌باشد. با استفاده از این نرم‌افزار، قادر خواهید بود رفتار مدل‌های فیزیکی متفاوت یا به هم پیوسته را محاسبه کنید.

با دارا بودن بیش از 30 بخش افزوده شده به نرم‌افزار، امکان این را دارید که فضای شبیه‌سازی را با انواع ارتباط‌های فیزیکی و ابزارهای مختلف برای انجام پروژه‌های الکتریکی، مکانیکی، جریان سیالات و شیمی به کار ببرید.

همچنین، رابط طراحی شده در نرم‌‎افزار، توانایی متصل‌کردن شبیه‌سازی‌های COMSOL Multiphysics به نرم‌افزارهای محاسبات فنی از قبیل CAD و ECAD را نیز فراهم می‌آورد.

این نرم افزار، محیطی یکپارچه و قدرتمند برای توسعه تولیدات مرتبط با هم با استفاده از جریان کاری واحد و بدون در نظر گرفتن تفاوت‌هایشان در محیط نرم‌افزار را فراهم می‌آورد. ماژول‌های توسعه نرم‌افزار به صورت یکپارچه با آن مخلوط شده و بسته به استفاده شما از نرم‌افزار و کاربری‌های متفاوت، در همان محیط ثابت کاری نرم‌افزار از آن‌ها استفاده می‌کند.

ابزارهای model tree و Model Builder شمایی کلی از مدل شبیه‌سازی را نشان داده و دسترسی به تمام قابلیت‌ها از قبیل هندسه اجسام، مرزهای تشکیل‌دهنده شی و ویژگی‌های فیزیکی آن، شبکه‌بندی، حلال‌های شیمیایی و تصویر‌سازی آن‌ها را برایتان مقدور می‌کند. ب

ا نرم افزار شبیه‌سازی COMSOL Multiphysics ‌می‌توانید مدل‌های قراردادی و رایج با هرگونه ویژگی فیزیکی شان را به مدل‌های چند حالته فیزیکی که بتوانند آثار متقابلشان به یکدیگر را نمایش دهند، توسعه داده و رفتارشان را بررسی کنید. با تمام این احوال، استفاده از این توانایی و قابلیت‌ها نیازمند هیچ دانش ریاضی و محاسبات عددی خاصی نمی‌باشد.

‌امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار COMSOL Multiphysics :

 • استفاده از مدل‌های فیزیکی دیداری در فضاهای سه بعدی، دو بعدی، یک بعدی و حتی صفر بعدی و استفاده از تعاریف فرمولی و معادلات خطی و غیرخطی در زمانی که شی خاص و معمولی مد نظر نباشد.
 • استفاده از مشبکه‌های سه وجهی، چهار وجهی، منشوری و… در یک فضای مدل سه بعدی و عناصر مختلف برای بررسی انتقال حرارت، مکانیک سازه، الکترواستاتیک و…
 • مدل‌سازی هندسی با استفاده از ابزار درونی مدل‌سازی کامسول در محیط‌های یک تا سه بعدی و حتی استفاده از خروجی دیگر نرم‌افزارهای CAD در محیط نرم‌افزار.
 • استفاده از جدیدترین روش‌های عددی برای ساخت بی‌نهایت ترکیبات اجسام و حالات فیزیکی.
 • استفاده از مدل‌های پارامتری و انجمنی برای پارامتردهی به هر قسمت و بخش از مدل .
 • استفاده از انواع متغیرها برای مقدار دادن به ویژگی‌های مدل‌ها و بررسی پالس‌های گوسی و مستطیلی و…
 • استفاده از API ها برای برنامه‌نویسی با زبان جاوا یا استفاده از نرم‌افزار متلب.
 • گذارش‌گیری در فایل متنی، تصویری و یا خروجی اکسل، فلش و یا تصویر متحرک (.GIF)
 • و…
محیط نرم افزار کامسول comsol

ساخت و ماشين کاری قطعات با دقت بالا

شرکت آراد با دسترس به ابزارهای متنوعی نظیر دستگاه های CNC (تراش و فرز)، وايرکات، سوپردريل، اسپارک و … قادر است قطعات سفارشی را با توجه به نیاز و با بهینه ترین دستگاه‌ها به جهت کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت تولید کند.

برای تولید قطعات مختلف صنعتی از روش های زیادی استفاده میشود. ماشین کاری یکی از روش های فرم دهی و تولید قطعات به همراه براده برداری است که با استفاده از دستگاه های مخصوص مانند دستگاه فرز،دستگاه تراش و… بخشی از قطعه اولیه جدا و حذف میشود تا قطعه به فرم و شکل نهایی خود برسد. بطور کلی عملیات ماشین کاری به سه دسته ماشین کاری مکانیکی، ماشین کاری شیمیایی و ماشین کاری حرارتی تقسیم بندی می شود که در این میان تراشکاری، فرزکاری، سوراخکاری، سنگ زنی از انواع روش های ماشین کاری مکانیکی هستند که متناسب با نیاز صنعت از آن ها استفاده می شود.

شرکت فنی و مهندسی آراد  با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته توانسته خدماتی نظیر فرزکاری و تراشکاری قطعات صنعتی را به مشتریان خود با بهترین کیفیت و تلرانس بالا ارائه کند و باعث جلب اعتماد آنان شود.

ساخت قطعه با استفاده از CNC

طراحی و ساخت تابلو برق های صنعتی

شرکت فنی و مهندسی آراد قادر به ارائه خدمات طراحی و ساخت تابلو برق های صنعتی می باشد  و با هدف تولید و تأمین تجهیزات الکتریکی در صنایع (معادن، ماشین سازی، نفت، پتروشیمی، ساختمانی ، توزیع و انتقال برق و…)، پروژه های صنعتی و تولیدی فعالیت نموده و تولید محصولات با کیفیت مطابق با استاندارد های بین المللی را سر لوحه اهداف خود قرار داده است.

این شرکت توانسته است با ایجاد ارتباط قوی و ارائه خدمات شایسته و بدون تأخیر به مشتریان، نقش موثری در معرفی تخصصی محصولات خود ایفاء نماید شرح خدمات این شرکت به شرح زیر می باشند.

 1. ساخت تابلوهای توزیع قدرت فشار ضعیف تا سطح ۵۰۰۰A
 2. ساخت تابلوهای توزیع پست زمینی با ابعاد معمولی و کمپکت (MV,LV)
 3. ساخت تابلوهای توزیع پست هوایی عمومی و اختصاصی
 4. ساخت تابلو های برق شالتر
 5. ساخت تابلو های توزیع کنترل دیزل ژنراتور، چنج اور اتوماتیک (برق شهر – ژنراتور)
 6. ساخت تابلوهای توزیع بانک خازنی ( اصلاح ضریب قدرت)
 7. ساخت تابلوهای فرمان، کنسول اپراتوری، میمیک کنترل، مانیتورینگ و شبکه های صنعتی
 8. ساخت تابلو های توزیع برق (MCC)
 9. ساخت تابلوهای تیپ ریتال شامل سلولهای ایستاده، دیواری، بارانی و کنسولی
 10. ساخت تابلوهای سنجش و اندازه گیری
 11. ساخت تابلوهای اتوماسیون صنعتی بر AC DRIVER,DC DRIVE – PLC – HMI SERVO DRIVE
 12. ارائه کلیه خدمات مهندسی اعم از مشاوره، طراحی، تأمین، تجهیز، اجرا، راه اندازی، بهره برداری
طراحی و ساخت تابلو برق های صنعتی

ساخت و كاليبراسيون تجهيزات ابزاردقيق

شرکت فنی مهندسی آراد در زمینه طراحی، ساخت و تولید تجهیزات ابزار دقیق و ارائه خدمات پیمانکاری در پروژه‌های فنی و مهندسی با تأکید بر موضوعات ابزار دقیق  قادر به ارائه خدمات ذیل می باشد:

1- تست و تعمیر و تامین قطعات یدکی تجهیزات ابزار دقیق
2- تنظیم و کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق
3- تست و تعمیر انواع شیرهای کنترل
4- تنظیم انواع شیرهای ایمنی
5- ارتباط با مراکز کالیبراسیون مراجع داخلی و خارجی

طراحی و تولید و ساخت تجهیزات کنترل و ابزار دقیق:

طراحی و ساخت ترانسمیترهای دما و فشار و اختلاف فشار
طراحی وساخت PH meter و Conductivity meter
طراحی و تولید نمایشگرهای دما و فشار با ورودی 4 تا 20 میلی امپر
طراحی وتولید Hart Communicator
طراحی و ساخت Smoke Detector
طراحی و تولید Proximity Switch
ساخت سنسورهای دما شامل انواع RTD و ترموکوپل
تولید ترموکوپل های مورد استفاده در صنایع فولاد ( Tip Thermocouple )
ساخت انواع گیج های فشار و دما
طراحی و ساختSwitch های فشار و دما
تولید انواع لامپ های LED
تولید انواع اتصالات ابزار دقیق
تولید شیرآلات ابزار دقیق و انواع Manifold Valve
طراحی و ساخت انواع بردهای صنعتی
مونتاژ بردهای SMD با استفاده از دستگاه Pick & Place
تولید انواع کاندوئیت های برق و ابزار دقیق پلی اتیلن

کالیبراسیون و ساخت تجهیزات ابزار دقیق

طراحی، ساخت و مهندسی معکوس بردهای الکترونيکی ديجيتال و آنالوگ

شرکت فنی و مهندسی آراد با در اختیار داشتن تیم بسیار قوی در حوزه مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی توانسته با آنالیز طراحی های مختلف و روش های مهندسی معکوس کشورهای فعال در حوزه الکترونیک و با بهره گیری از دانش فنی متخصصین خود ، مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی را به روش کاملا متفاوت نسبت به سایر مجموعه ها و شرکت ها به روش کاملا غیر تخریبی پیاده سازی نماید .

دپارتمان مهندسی معکوس شرکت فنی و مهندسی آراد در تلاش است تا به کمک روش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی با دراختیار گرفتن تکنولوژی ساخت و دست یابی به دانش فنی و بومی سازی دستگاه ها و بردهای الکترونیکی نیازکشور را در صنایع مختلف برطرف نماید.

شرح خدمات شرکت آراد به شرح زیر می باشند:

 • مهندسی معکوس و ساخت بردهای الکترونیکی تا ۲۲ لایه بدون تخریب برد اصلی و دقیقا مشابه نمونه اصلی
 • ادغام چند برد در یک برد
 • تغیر ابعاد برد بنا به خواست کارفرما
 • استخراج دانش فنی و دسترسی به تکنولوژی ساخت و اطلاعات تعمیر و نگهداری بردها
مهندسی معکوس بردهای صنعتی

تأمين قطعات و تجهيزات از شرکت های معتبر داخلی و خارجی

علاوه بر ارائه خدمات در حوزه های فنی و مهندسی گسترش خدمات در زمینه واردات، توزیع و تأمین تجهیزات صنعتی از دیگر اهداف شرکت آراد از ابتدای شکل گیری محسوب می شود که درحال حاضر، به واسطه ارتباطات برقرار شده با شرکت های بزرگ تولید کننده محصولات صنعتی در نقاط مختلف جهان، شرکت آراد قادر به تأمین تجهیزات مورد نظر واحدهای صنعتی و خدماتی، از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات مذکور می باشد.

در حال حاضر شرکت آراد دارای گستره وسیعی از روابط تجاری و بازرگانی با شرکت های تولید کننده و دفاتر توزیع تجهیزات صنعتی بوده و با بکار گیری واحدهای فنی و مهندسی، دارای تسلط در زمینه ابعاد اجرایی و فنی تجهیزات صنعتی می باشد.

همچنین آراد توانسته است زیرساخت های لازم را بمنظور ارائه خدمات هرچه بهتر با تاسیس دفاتر کاری در کشور چین و بهره بردن از کارمندان چینی زبان، داشتن حسابهای بانکی در کشور چین و برخی از کشورهای اروپایی، همکاری با گروه های متخصص و مجرب که بصورت تخصصی در زمینه ارسال کالا از طریق پست های هوایی سریع و دریایی کار می کنند را ایجاد کند به نحوی که قادر ساخته است در سریع ترین زمان ممکن نقل و انتقالات مالی را انجام داده و نسبت به تهیه و تحویل کالای مشتریان اقدام نمایید.

واحد بازرگانی و فروش شرکت آراد با توجه به تجاربی که طی فعالیت های خود حاصل آورده است اصولی را به عنوان مبادی مشتری مداری مد نظر قرار داده است و می کوشد بر آن ها جامه عمل بپوشاند. اصول حرفه ای ما در بازرگانی و فروش به شرح زیر می باشد:
–    تحویل به موقع محصولات و خدمات
–    قیمت قابل رقابت
–    مشاوره و راهنمایی فنی
–    ارتباط با تولیدکنندگان معتبر
–    ارائه پیشنهاد قیمت به صورت مجموعه کامل
درخواست کنندگان محترم می توانند برای آشنایی با خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت آراد، از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کرده و بر حسب نیاز از خدمات فروش و مشاوره ما بهره ببرند.

تامین و واردات قطعات صنعتی

آموزش رکن اساسی در پیشرفت

شرکت تأمین پیشرو ابزار آراد همواره بر اهمیت آموزش نیروی انسانی متخصص بر اساس استانداردهای به روز تاکید دارد. به همین دلیل آمادگی خود را جهت همکاری با واحدهای منابع انسانی و آموزش صنایع بزرگی مانند معادن، فولاد و … جهت برگزاری دوره های تخصصی در زمینه های فعالیت آراد اعلام می دارد.

دوره های آموزشی این شرکت به شرح زیر می باشند

 • آموزش نرم افزار سالیدورکس (SOLIDWORKS) – مقدماتی
 • آموزش سالیدورکس (SOLIDWORKS) – تکمیلی
 • آموزش طراحی قالب های تزریق پلاستیک
 • آموزش کاربردی نرم افزار فلوئنت (Fluent‎) با مقدمه ای بر گمبیت (Gambit‎)
 • آموزش کامسول مولتی فیزیکس – COMSOL Multiphysics (مباحث منتخب)
 • آموزش نرم‌افزارهای تهویه مطبوع و ممیزی انرژی (Carrier HAP, Design Builder, EnergyPlus)
کلاس آموزشی نرم افزارهای تخصصی

به جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما و مشاوره با ما تماس بگیرید.

© کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت تامین پیشرو ابزار آراد می باشد.